Volné pracovní místo Brigáda - BOURACÍ PRÁCE - PRAHA

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Praha
Pracovní poměr
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • práce na stavbě
  • bourání příček a další dílčí práce


Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • manuální šikovnost
  • pravidelnou docházku po dobu brigády
  • nástup ihned


Nabízíme:

  • až 15.000 Kč čistého
  • smlouvu dohodou o pracovní činnosti
  • nástup ihned (na dobu 1 měsíce eventuálně déle)


Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám životopis.

Podobné nabídky práce

Máte chuť pracovat, rádi cestujete a chcete práci?
Účelem naší stabilní zavedené české firmy Regmont EU s.r.o. jsou kvalitně bezpečně a rychle postavené regály tak, aby náš klient obdržel kompletní, kvalitní a bezproblémový servis ...
Regmont EU s.r.o. Černilov 150, Černilov Plný úvazek, Práce na ŽL
aktivní
Operátor robota pro opravu kanalizačních sítí, mzda až 100Kč/hod.
• obsluha kanalizačního robota, který slouží k bez výkopovým opravám kanalizačních sítí, přípojek • práce s PC (ovládání robota přes počítač) • vyhodnocování a psaní zpráv z oprav • drobné opravy robota, v případě větších oprav ...
ADECCO spol.s r.o. Praha Plný úvazek
dnes
Stavební dělník až 95 Kč/hod
• práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě • opravách a rekonstrukcích venkovních trubních rozvodů
ADECCO spol.s r.o. Praha, okres Hlavní město Praha Plný úvazek
dnes
Stavební dělníci
Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo <!--poslatEmail-->(Pracovní dny: 8:00 - 16:00), nebo e-mailem na adresu <!--poslatEmail--> Kontaktní osoba: paní Harwotová
včera
Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo <!--poslatEmail-->Kontaktní osoba: paní Nataliya Tsipino
DUBKY družstvo Praha Plný úvazek
včera
Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce : hl. m. Praha Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. <!--poslatEmail-->nebo osobně na adrese : Pod Harfou 40, Praha 9 - vždy pondělí - 14:00 - 15:00 hodin Kontaktní osoba : pan Hakman Mykhaylo
HNR Group s.r.o. Praha Plný úvazek
týden

Poslat známému

Zadejte Vaše celé jméno např. Jan Novák
Zadejte svůj e-mail např. jan.novak@seznam.cz
Zadejte celý e-mail známého např. petr.nemec@seznam.cz

© 2006 - 2017 Easy-prace.cz | Mapa stránek | Na Easy práci.cz si snadno najdete nové zaměstnání. Nabídky práce můžete filtrovat podle oboru a lokality z celé České republiky. Pokud jste firma, která hledá nové zaměstnance, vložte pomocí jednoduchého inzerátu nabídku práce. Ta se bude zobrazovat pouze těm, kteří o ni mají opravdu zájem.

Práce ve městech: práce Praha | práce Brno | práce Olomouc | práce Plzeň | práce Liberec | práce České Budějovice | práce Zlín | práce Pardubice | práce Mladá boleslav | práce Kladno