Volné pracovní místo  Brigáda - montáž konstrukcí. Slavkov u Brna, výplata ihned!

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Do firmy sídlící na okraji Slavkova u Brna, hledáme pracovité brigádníky na manuální práce.

Náplň práce:
  • Jednoduchá montáž a demontáž lehkých konstrukcí (aku, šroubky, matičky),
  • plnění košů substrátem,
  • práce venku,
  • fyzicky náročnější práce,
  • občas manipulace se substrátem.

Požadujeme

  • fyzická zdatnost
  • možnost vlastní dopravy na místo pracoviště
  • spolehlivost a manuální zručnost
  • umění pracovat s AKU vrtačkou

Nabízíme

  • práce na DPČ
  • výplata na účet do druhého dne
  • možnost výplaty hotově jednou týdně v brněnské kanceláři
  • plánovaní směn podle Vašich časových možností
  • směny PO-PÁ 7:00-15:30 hod.

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Jiná sdělení

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte se nám ozvat! :)

Máte zájem o nabídku Brigáda - montáž konstrukcí. Slavkov u Brna, výplata ihned!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Adéla Konečná z JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Brigáda - montáž konstrukcí. Slavkov u Brna, výplata ihned!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.