Volné pracovní místo  BRIGÁDA - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE, Karviná

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Hledáte brigádu nebo přivýdělek? Pak máme nabídku brigády právě pro Vás!<br/>
<br/>Zahraniční výrobní společnost se sídlem v Karviné poptává vhodné brigádníky na pozici Montážní dělník.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> výpomoc ve výrobě</li>
<li> různé práce na výrobní lince</li>
<li> pomocné práce </li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Karviná

Požadujeme

<ul>
<li> věk min. 18 let</li>
<li> manuální zručnost, dobrý zdravotní stav</li>
<li> praxe ve výrobě výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> mzda 70 Kč</li>
</ul>