Volné pracovní místo  BRIGÁDA PRO STUDENTY - IT background, 20 hod/týden, 120 Kč/hod

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-19-204592. Jste studentem VŠ se zaměřením ideálně na IT? Hledáte možnost praxe z mezinárodní IT společnosti? Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni a zvládnete pracovat aspoň 20 hodin/týden i během školního roku? V současné době hledáme komunikativní kandidáty se zájmem o získání zajímavé praxe ve známé IT firmě.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> kompletace technické dokumentace</li>
<li> vkládání požadavků / incidentů do interního systému</li>
<li> reporting</li>
<li> administrativní podpora IT projektu</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>
<br/>Jedná se o dlouhodobou spolupráci do konce června s možností dalšího prodloužení.<br/>
<br/>Pracovní doba: aspoň 20 hod/týden <br/>
<br/>Mzda: 120 Kč/hod (při úvazku 20 hod/týden)<br/>
<br/>Lokalita: Praha 4 - Chodov

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického zaměření (preferujeme IT obory, nebp ekonomické obory a IT background)</li>
<li> pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace se zaměstnanci společnosti) </li>
<li> výborná znalost MS Office</li>
<li> spolehlivost a pečlivost</li>
<li> analytické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> získání zkušeností z prostředí mezinárodní společnosti</li>
<li> možnost posunutí na další pozici</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.