Volné pracovní místo  Brigáda v obchodě - Roztoky

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 129 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Popis pracovní nabídky

Hledáme vhodné uchazeče na různorodou práci v obchodě.
Místo výkonu práce Roztoky

Náplň práce:
  • doplňování zboží
  • práce na kase
  • komunikace se zákazníky
  • příjem/výdej hotovosti
  • rovnání zboží v regálech

Požadujeme

  • bezproblémové odbavení zákazníku
  • čistý RT
  • potravinářský průkaz
  • zodpovědnost

Nabízíme

  • dlouhodobou a stabilní brigádu
  • možnost záloh
  • nástup ihned
  • mzda 129,-/hod
  • práce ve stabilní společnosti
  • různorodá práce

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.