Nabídka práce ve firmě TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Volné pracovní místo  Brigádník/ce v prodejně s tabákem - Plzeň

Lokalita Plzeň a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Do našeho týmu trafiky pod značkou TRAFICON hledáme nového parťáka na pozici Brigádník/ce v prodejně s tabákem na víkendový provoz (SO + NE: 7:00-17:00 hod.).

Pracovní náplň?
  • Obsluha zákazníků a zákaznický servis.
  • Příjem, zpracování, výdej, doplňování a rovnání sortimentu na prodejně.
  • Celkové udržování pořádku na prodejně a v zázemí.
  • Práce s pokladnou a PC.
  • Další plnění zadaných úkolů nadřízeným

Požadujeme

Co od Tebe požadujeme?
  • Praxi v oblasti prodeje a zákaznického servisu (orientace v sortimentu trafiky a školení terminálu Sazka výhodou).
  • Pozitivní ladění, úsměv na tváři a výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka.
  • Reprezentativní vzhled a vystupování.
  • Smysl pro čistotu a pořádek.
  • Chuť pracovat a učit se.
  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost.
  • Časovou flexibilitu.
  • Minimální věk 18 let.
  • Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

A co Ti na oplátku nabízíme?
  • Stálou práci v malém, mladém a přátelském kolektivu v příjemném prostředí a atmosféře.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Férový přístup a jednání za dodržování pracovně-právní legislativy.

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Jiná sdělení

Budeme se těšit na Tvůj životopis.

O nás

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. - o nás
  • Jsme přední česká síť prodejen tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb. První otevřená trafika se datuje k roku 1996. Od té doby se síť prodejen rozrostla na více než 160 po celé ČR a stále přibývají další.

  • Stavíme na 27 letech zkušeností a poctivě budovaném know-how.

  • Šanci podílet se na úspěchu značky má nyní každý schopný podnikatel, který může získat k užívání plně vybavený moderní obchod na skvělém místě a provozovat ho na základě franšízingu. Tím se mu otevírá unikátní příležitost podnikat s minimálním rizikem a zázemím silné značky.

  • Na podnikání se necítíte? Nevadí! Naši franšízanti k sobě hledají posily i na pozici asistenta/ky prodeje.

  • Náš web: www.traficon.cz

číst dále

164 prodejen

2,1 mld. Kč

27 let

10,5 mil. lidí

Sledujte nás