Volné pracovní místo  Broušení naplocho (Hradec Králové)

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 120 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme šikovné, manuálně zručné brigádníky na broušení keramických součástek na plocho do podniku v Hradci Králové - nenáročná fyzická práce na stroji.
Směny ranní – 6:00 až 13:00 h. a odpolední – cca 11:00 až 19:00
Jedná se o nadnárodní společnost, která se neustále rozvíjí a expanduje. Proto budeš mít dvě možnosti. Můžeš zvolit krátkodobou brigádu na pět měsíců v Hradci Králové, nebo dlouhodobou práci s ubytováním v Praze
V Hradci Králové budeme působit pět měsíců.

Náplň práce:
  • Vkládání materiálu do brusky a jeho opracování
  • Broušení materiálu na požadované rozměry
  • Vyhodnocování výrobků dle norem
  • Očišťování výrobků
  • Kontrola výrobků
  • Posílání hotových výrobků na další zpracování

Požadujeme

  • výuční list, nejlépe v technickém oboru
  • manuální zručnost
  • chuť učit se novým věcem
  • čistý TR
  • pracovitost
  • spolehlivost

Nabízíme

  • brigádu cca na 5 měsíců
  • možnost přesčasů
  • příslušné mzdové ohodnocení
  • mzda: 120,- hod.
  • zájemce o tuto pozici zaškolíme
  • možnost záloh
  • férové jednání
  • přátelský přístup

Vhodné pro

Absolventy.