Volné pracovní místo  Brusič Kaplice

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Jsme personální agentura poskytující firmám z celé České republiky a Rakouska, kvalifikované zaměstnance na určité pracovní pozice. Dle požadavků zprostředkuje práci v Německu.
Nabízíme také služby pro uchazeče o zaměstnání - dokážeme najít zajímavé pracovní pozice s kvalitním platovým ohodnocením či bonusy.
Naším cílem je Vaše absolutní spokojenost. S týmem, jako je ten náš, jsme schopni vyhovět každému klientovi s jakýmkoliv požadavkem = nabízíme profesionální služby!

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • broušení plechů

Požadujeme

Požadujeme:
  • SOU vyučen
  • praxi s ruční elektrickou vibrační bruskou
  • spolehlivost
  • ochota pracovat přesčas

Nabízíme

Pro našeho významného klienta se sídlem v Kaplici, který se zabývá výrobou lisovaných a přesně stříhaných dílců pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta/ku na pracovní pozici BRUSIČ
Požadujeme:
Nabízíme:
  • počet volných míst 2
  • smlouva na HPP
  • zázemí silné firmy s perspektivou dlouhodobého zaměstnání
  • práci v moderním pracovním prostředí s nejmodernějšími technologiemi
  • odpovídající platové ohodnocení
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.!!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!