Volné pracovní místo  Brusič na kulato – práce v Přerově!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Chcete pracovat ve společnosti, kde Vaši práci dokáží ocenit a kde záleží také na Vaší spokojenosti? Hledáte prostředí firmy s přátelským týmem a moderními stroji? Nečekejte se zasláním Vašeho životopisu! Nabízíme práci na pozici Brusič na kulato!

Náplň práce:

  • seřizování a obsluha brousícího stroje, opracování výrobků dle výkresové dokumentace
  • na brusce budete také provádět drobnou údržbu
  • výrobky budete pomocí měřidel kontrolovat a dbát na jejich kvalitu

Požadujeme

  • SOU vzdělání technického směru a znalosti z oblasti strojírenství jsou výhodou
  • zkušenosti s prací na brusce jsou ještě větší výhodou
  • určitě požadujeme samostatnost, pečlivost a chuť se učit novým věcem

Nabízíme

  • kvalitní zázemí ve firmě, která má budoucnost
  • práci s moderními stroji
  • přátelské prostředí
  • mzdové ohodnocení dle šikovnosti a s možností růstu
  • stravování na pracovišti, 5. týden volna navíc a další zajímavé benefity
  • práce je v Přerově, na HPP a možným nástupem klidně ihned!