Volné pracovní místo  Business Analyst | Junior Consultant

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 20-28-216454. Chcete pracovat ve stabilním zázemí MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI? <br/>Baví Vás ANALÝZA DAT a PŘÍPRAVA REPORTŮ? <br/>Zajímáte se o PROJEKTOVÝ MANAGEMENT? <br/>Chcete ROZVÍJET své současné znalosti a naučit se nové věci?<br/>
<br/>ANO? Pak právě Vás hledáme! <br/>
<br/>Nabízíme Vám zajímavou pracovní příležitost s možností spolupráce s klienty různorodých odvětví trhu.<br/>
<br/>Pracovní náplň: <ul>
<li> Projektový management</li>
<li> Analýzy klientského prostředí a následný návrh optimálního řešení problémů</li>
<li> Aktivní podílení se na rozvoji technologických řešení u klientů </li>
<li> Definování požadavků klientů, identifikace nových příležitostí a uživatelská podpora, tvoření odhadu pracnosti navrhovaných řešení </li>
<li> Spolupráce s interními odděleními na denní bázi v rámci návrhům, jejich následného implementování a testování </li>
<li> Klientská podpora, řešení veškerých náležitostí a zefektivnění procesů </li>
<li> Realizovat přípravné fáze projektů (předimplementační analýzy – business analýza požadavků uživatelů, spolupráce s technickými architekty na návrhu řešení apod.)</li>
<li> Plánování budoucího rozvoje aplikací a souvisejících procesů a tvorba veškerých podkladů </li>
<li> Zprostředkování komunikace mezi netechnickými odbornými odděleními a interním oddělením vývoje SW</li>
<li> Stabilní zázemí, velký tým lidí a zkušených profesionálů v oboru </li>
</ul>
<br/>Pozn.: Tato práce je vhodná pro čerstvé absolventy i kandidáty s předchozími zkušenostmi.

Požadujeme

<ul>
<li> Znalost českého / slovenského jazyka na plynulé úrovni a dobrá znalost anglického jazyka </li>
<li> Vysokoškolské vzdělání (ideálně VŠE, ČVUT, ČZU či jiná vysoká škola ekonomického/technického zaměření)</li>
<li> Analytické schopnosti </li>
<li> Ochota cestovat v rámci České republiky</li>
<li> Zájem o IT technologie a projektový management</li>
<li> Komunikativní osobnost s proklientským přístupem</li>
<li> Schopnost rychlé orientace v nových problematikách a možnostech jejich řešení</li>
</ul>

Nabízíme

seznam benefitu, ktere se vazi na pozice do Accenture Technology:<br/>
<br/>o 4+1 week vacation<br/>o Meal vouchers - 80,- CZK/day<br/>o Cafeteria system – Flexipasses, Relaxpasses, etc. - 1000,- CZK/month (the amount increases to 1100 CZK/month after 2 years of employment)<br/>o Pension/Life insurance contribution<br/>o Sick days<br/>o Overtime compensation<br/>o Referral bonus (20.000 - 60.000,- CZK)<br/>o Employee Discounts by our partners<br/>o Training – internal training (soft skills, technical skills), external training, certifications<br/>o Language Academy <br/>o Employee Share Purchase Program <br/>o Teambuilding<br/>o Anniversary Present

Vhodné pro

Absolventy.