Volné pracovní místo  BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER / MANAŽER PRO NOVÉ TRHY, ref. č. S-144

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je zavedená česká společnost zabývající se výživou zvířat. Na nově vytvořenou pozici hledáme kandidáta (ku) na pozici Business development manager.

Vaším úkolem bude rozvíjet obchod s výživou pro zvířata v B2B oblasti na trzích v Evropě, Blízkém a Středním východě.

Náplň práce:
  • Prodejní a koordinační aktivity dceřiných firem a distributorů firmy na vybraných trzích v Evropě, Blízkém a Středním Východě
  • Důsledná a systematická péče o svěřené partnery - profesionální péče o klienty, vyhledávání a udržování kontaktů
  • Podpora místních partnerů v akvizicích nových zákazníků a aktivní vytváření B2B, popř. B2C kanálů
  • Průběžné hodnocení potenciálu v každé zemi v souvislosti s vykonávanými aktivitami
  • Kontinuální strategické plánování stávajících aktivit s cílem růstu prodejů
  • Zaměření na mezinárodní obchod – globální myšlení
  • Technické poradenství v oblasti výživy a managementu zvířat
  • Podpora PR a marketingových aktivit na vybraných trzích
  • Tvorba rozpočtu
  • Reporting managementu firmy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v zemědělském, obchodním nebo veterinárním oboru
  • Prokazatelné zkušenosti z prodeje či poradenství, nejlépe v mezinárodním prostředí
  • Velmi dobrou aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, popř. znalost dalšího jazyka
  • Vyzrálou, stabilní a samostatnou osobnost s reprezentativním vystupováním a strategickým myšlením
  • Silnou orientaci na zákazníka, zaměření na výsledek, podnikatelský duch, dobré rozhodovací schopnosti
  • Výborné komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti
  • Týmového ducha, kreativitu a manažerské předpoklady
  • Schopnost ( i samostatně) řešit problémy, odolnost vůči stresu
  • Ochotu cestovat alespoň 40% pracovní doby
Dobrá znalost trhu s krmivy, popř. živočišné výroby a výživy zvířat je výhodou

Nabízíme

  • Velmi dobré pracovní zázemí zavedené soukromé společnosti s velkou mírou přímé zodpovědnosti
  • Rozmanitou práci a profesní výzvy
  • Přímou podporou managementu
  • Nadstandardní ohodnocení s bonusem a dalšími benefity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.