Volné pracovní místo  C/C++ Vývojář | Aplikační vývoj

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–90 000 Kč / měsíc

Jsme česká společnost s vlastním vývojem i výrobou a potřebujeme posily. Takže pokud Tě baví C/C++ a vývoj, čti dále! Zaměřujeme se na chytrá inovativní řešení v různých oblastech – od počítačové infrastruktury, přes výtahy, až po bezpečnost a energetiku. Nemusíš se tedy bát, že by sis nenašel to, co je Tvému srdci nejbližší.
Jsi ten, koho hledáme?

Náplň práce:
  • Vývoj jedné z našich aplikací anebo firmwaru pro naše produkty
  • Aktivní spolupráce s testery a týmy vývojářů HW a SW
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • Příležitost podílet se na celém vývojovém cyklu včetně certifikace

Požadujeme

  • Komerční praxi na pozici C/C++ Vývojáře
  • Výborná znalost C nebo C++
  • Výhodou je SŠ/VŠ v oboru IT nebo elektro
  • Bonusem je přesah do embedded vývoje

Nabízíme

  • Opravdu pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Sick days, dovolenou navíc a dotovanou MultiSport kartu k tomu
  • Stravenkový paušál a občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce)
  • Externí i interní školení a kurzy (odborné i jazykové)
  • Služební notebook, telefon a spousta dalších vychytávek
  • Pokud to pro Tebe zní zajímavě, dej nám vědět a rádi s Tebou probereme detaily!

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, programátor, vývojář, fw, c, c++, router, appliaction, low level, ansi, qt, infrastructure, kernel, python, js, javascript, bash, shell, scripting, sw, hw, ovladače, embedded, controlers, wireless, open-source, junior, security, energetika, medior, senior. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách použijte odpovědní formulář Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku C/C++ Vývojář | Aplikační vývoj?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku C/C++ Vývojář | Aplikační vývoj

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.