Volné pracovní místo  C# DEVELOPER|PERFEKTNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A BENEFITY + PLAYSTATION 4|OSTRAVA|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-10-245798. Ať už upřednostňuješ Playstation 4 nebo jsi zarytý hráč/ka PC her, u nás si můžeš ve svém volném čase zahrát se svými kolegy nebo kamarády na hry Playstation 4. A co pro to musíš udělat? <br/>
<br/>Mít zkušenosti s vývojem aplikací v C#/NET 4.0 + a přihlásit se nám !!! <br/>
<br/>Pro mezinárodní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici "C# DEVELOPER|PERFEKTNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A BENEFITY + PLAYSTATION 4|OSTRAVA|".<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> vývoj pluginů a aplikací</li>
<li> podílení se na vývoji aplikací pro mezinárodní projekty</li>
<li> komunikace a spolupráce se zahraničními týmy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání </li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni - min. B1/B2</li>
<li> zkušenost s vývojem v C#/ .NET 4.0 +</li>
<li> ochota se učit nové technologie</li>
<li> ochota pracovat týmově</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> možnost práce na home office </li>
<li> možnost si o přestávce nebo pauze zahrát s kolegy na Playstation 4</li>
<li> notebook </li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> praktické využití anglického jazyka v praxi</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> moderní jazykové kurzy</li>
<li> školení a profesní vzdělávání</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na životní pojištění</li>
<li> odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)</li>
<li> práce s moderními technologiemi</li>
<li> firemní akce (team building)</li>
<li> možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)</li>
</ul>