Volné pracovní místo  C - IT Business Analyst JIS & LES/TAR

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá automobilovým průmyslem, hledáme vhodné kandidáty na pozici: C - IT Business Analyst JIS & LES/TAR.

Náplň práce:
  • Analýzy business procesů a nových požadavků, jejich implementace a definice technických specifikací
  • Revize stávajících aplikací (RPG, JAVA)
  • Implementace aplikací dle interních a externích standardů
  • Monitorování implementovaných procesů
  • Organizace školení uživatelů na nové aplikace
  • Podpora místních IT týmů
  • Účast na globální projektech IT

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (IT vzdělání výhodou)
  • Praxe v oblasti IT minimálně 3 roky
  • Znalost ILE-RPG a JAVA
  • Schopnost být součástí 24/7 hotline týmu
-Spolupráce s Mezinárodním týmem
  • Ochota cestovat – nutná
  • Schopnost učit se, časová flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Advanced English na komunikační úrovni, německý jazyk – vítán

Nabízíme

  • Zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Zaškolení
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Firemní benefity: 5 týdnů placené dovolené, firemní dotované stravování, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění, příspěvky na dětskou rekreaci, společenské a sportovní akce atd.
  • Možnosti dalšího profesního růstu a vzdělávání (např. jazykové kurzy, školení)

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Mladá Boleslav