Volné pracovní místo  C# / .NET vývojář – bez AJ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 63 000–92 000 Kč / měsíc

Jsme česká firma. Na trhu jsme skoro třicet let, obchodní kanceláře máme po celém světě ale nikdy nezapomínáme na to, že jsme Češi.

Náplň práce:
  • Hledáme C# vývojáře, který bude schopný naprogramovat software pro výrobní testování a oživování kontrolerů.
  • Naše stávající řešení nám už nestačí a tak potřebujeme někoho, kdo nám „vytrhne trn z paty“.
  • Velkou výhodou ve vaší práci bude především samostatnost a schopnost naplánovat si práci dopředu.
  • Určitě na to nebudete sami, ale přesto byste měli být právě Vy tím pevným bodem, díky kterému pohneme zemí.

Požadujeme

  • Především senioritu – rozumíte své práci a s jazykem C# opravdu umíte.
  • Ideálně ovládáte i práci s .NET Framework a .NET Core.
  • Nebojíte se výzev – náš stávající software je už trochu za zenitem a nahradit ho novým je skutečně velká výzva!

Nabízíme

  • Především práci, ve které se můžete věnovat tomu, co vás baví a posouvat se dál.
  • Dnes si flexibility v práci užívají všichni, u nás ji budete mít i potom, co se vše vrátí k normálu.
  • Navíc chceme, abyste se i v práci cítili dobře, čekají vás krásné prostory, výborné jídlo a pití celý den a super kolektiv k tomu.
  • V neposlední řadě máme i řadu benefitů – 25 dnů dovolené, multisport kartu, stravenky a mnoho dalšího.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!