Volné pracovní místo  C# vývojář/ka na full remote

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–90 000 Kč / měsíc

Hledáme zkušeného C# developera, který se rád zapojí do našeho týmu z pohodlí domova. Pokud máte zkušenosti s C# a .NET technologiemi a chcete se podílet na zajímavých projektech, které mají smysl, zde máme pro vás skvělou příležitost!

Náplň práce:
  • Budeš vyvíjet webovou aplikaci postavenou na platformě .NET
  • Jde o vývoj aplikace pro pobočky, které používají ve zdravotnictví
  • Pracovat budeš s moderními technologiemi .NET Core, MS SQL Server, TypeScript, React, GraphQL a další

Požadujeme

  • Zkušenosti s vývojem v jazyce C# a práce s .NET 6 nebo .NET Core
  • Setkal jste se s SQL databází.
  • Angličtinu na komunikativní úrovni.

Nabízíme

  • možnost práce z domova s flexibilním pracovním režimem
  • účast na zajímavých projektech a vývoj nových aplikací
  • spolupráci s týmem zkušených vývojářů v mezinárodním prostředí
  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení a benefity dle vašich zkušeností a dovedností
  • finanční odměny včetně bonusů
  • přátelský kolektiv, se kterým je sranda
  • pružná pracovní doba
  • možnost HO dle potřeby
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • možnost kariérního růstu
  • občerstvení na pracovišti s kvalitní kávou je u nás samozřejmostí
  • multisport karta, kde můžeš vypustit páru
  • firemní teambuildingy, kde jsou legendární zážitky

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku C# vývojář/ka na full remote?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hong Nhung Tranová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku C# vývojář/ka na full remote

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.