Volné pracovní místo  C# vývojář na Full remote

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–100 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Do týmu 9 profíků hledáme 10. borce na .NET.
Provozujeme jeden z největších evropských e-shopů a právě rozšiřujeme řady. Potřebujeme backend vývojáře, který se bude podílet na vývoji webu, ale uplatníme i dektopaře. Ten se u nás může podílet na vývoji interních aplikací - např. pro logistiku, nákup nebo finance.
Zkrátka a dobře, žádný .NET Developer se u nás neztratí a každý si přijde na své.

Náplň práce:
  • pracujeme z domu. Máme ale krásné kanceláře ve 4 městech Čr (Praha, Brno, Ostrava a Olomouc, takže můžete pracovat onsite nebo kombinovaně
  • backend vyvíjíme v .NET, web v .NET Core a interní aplikace v .NET 5 a přecházíme na .NET 6
  • frontend děláme v Reactu
  • nasazujeme v Gitlabu
  • pracujeme v Scrumu - dvou týdenní sprinty

Požadujeme

  • určitě byste měl mít zkušenost s vývojem v jazyce C# - pokud to bude .NET nebo .NET Core, tak ještě lepší
  • bude se hodit také znalost SQL - ideálně MS SQL
  • máme rádi lidi s analytickým a tvůrčím myšlením
  • Pokud jste se někdy setkal s Reactem - výhoda pro vás

Nabízíme

  • jak už napovídá název, můžete pracovat kompletně z domu - v Covidu jsme zjistili, že se dokážeme potkávat i přes Teams a nemusíme do kanclu. Stejně tam ale někteří z nás chodí, takže to necháme na vás
  • ke krásné mzdě navíc bonusy / prémie
  • 5 týdnů dovolené + sickdays
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky, kafetérie a občerstvení na pracovišti
  • vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání - individuální rozpočet
  • příspěvek na sport/ kulturu/ volný čas

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!