Volné pracovní místo  CAD ASISTENT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody
Mzdové ohodnocení: Dle zkušeností
PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Jste kreativní, ovládáte velmi AutoCAD a chcete nastartovat svou kariéru ve stabilní mezinárodní společnosti? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým leaderem v oblasti vývoje, výroby a distribuce dětských, sportovních a fitness zařízení? Pak je tato nabídka právě pro Vás!

Co je náplní práce?

tvorba prezentačních materiálů pro zákazníky z celého světa
práce v 3D a 2D programech
modifikace konstrukčních dat a vytváření vizualizací výrobků pro marketingové účely (převážně v AutoCadu)
návrh úprav výrobků dle specifických požadavků klienta
vytváření a aktualizace kusovníků a instalačních instrukcí

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

má min. SŠ vzdělání technického zaměření (ideálně ve stavebním oboru)
má praktické zkušenosti s prací v programu AutoCAD 2D (znalost 3D výhodou) alespoň 2 roky
je zvyklý denně komunikovat se zahraničními partnery v anglickém jazyce – slovem i písmem
pokud má znalost programu 3D Studio Max nebo jiného renderovacího systému, bude to výhodou, nikoliv podmínkou
velkou výhodou bude praktická znalost SolidWorks nebo jiného CAD programu
je samostatný, systematický a pečlivý

Nabízíme

Co Vás čeká, když uspějete?

dlouhodobá spolupráce ve stabilní mezinárodní společnosti
příjemný kolektiv a motivující mzdové ohodnocení
možnost dalšího vzdělávání (odborná školení a jazykové kurzy)
5 týdnů dovolené
dotované firemní stravování
místo výkonu práce: Brno – Slatina

Vhodné pro

Absolventy.