Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  CAD KONSTRUKTÉR (AJ nebo NJ) (25.000 - 35.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Zajímáte se o práci ve stabilní nadnárodní společnosti v Plzni? Máte zkušenosti s konstruováním ve 2D či 3D CAD programech? Vidíte se na pozici CAD konstruktéra? Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Celosvětově úspěšná firma se sídlem v Plzni, která se zabývá automobilovým průmyslem, hledá vhodného kandidáta na pozici:

CAD KONSTRUKTÉR (AJ nebo NJ)

Náplň práce:

  • vývoj a konstrukce komponentů
  • konstrukční práce podle specifikace zákazníka
  • analýzy v CAD
  • metodická konstrukce, zpracování výrobní dokumentace
  • technické poradenství a podpora zákazníků

Požadujeme

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci)
  • ochota podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
  • základní znalost NJ nebo AJ (preferována komunikativní úroveň)
  • konstrukční praxe či znalosti 2D/3D CAD a CATIA V5 systémů vítány
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • placené jazykové vzdělávání včetně výukových materiálů
  • další možnosti osobního rozvoje
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • perfektně vybavená CAD pracoviště

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Plzeň

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás