Volné pracovní místo CAD KONSTRUKTÉR&FEM VÝPOČTÁŘ s AJ, OLOMOUCKO

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Považujete se za natolik profesně i osobnostně vyzrálého člověka, že dokážete samostatně vést konstrukční projekty? Chcete v denní praxi užívat anglický jazyk a nevadí Vám zahraniční zaškolení? Tak na co čekáte? Kdo zaváhá, tomu příležitost uteče!

Mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Olomoucku hledá vhodného kandidáta/tku na pozici

CAD KONSTRUKTÉR&FEA VÝPOČTÁŘ s AJ, OLOMOUCKO, až 40.000 Kč

Náplň práce:

  • 2d kreslení a 3D modelování produktů
  • Samostatné vedení projektů ve spolupráci se zahraničím
  • FEA, případně CFD výpočty
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojírenského směru, možno i absolvent
  • Středně pokročilá AJ, alespoň B1/B2
  • Znalost CAD systémů a FEM (MKP) výpočtů
  • Ochota k zahraničnímu zaškolení

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní firmy
  • Samostatné vedení projektů
  • Osobní a odborný růst, zaškolení
  • Bohatý systém benefitů
  • Přátelský kolektiv

Lokalita pracoviště Olomoucko

Nástup dle domluvy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.