Volné pracovní místo  Cargo Export Agent

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti globálního poskytování služeb pro cestující, technického odbavení letadel a odbavení carga, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Cargo Export Agent

Náplň práce:
  • sledování průběhu zásilek
  • komunikace s klienty a zákazníky
  • práce na PC

Požadujeme

  • SŠ ukončené maturitou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • dobrá znalost práce na PC

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • stravenky
  • příplatky za práci o víkendech a o svátcích
  • pracovní doba 10-12 hodinové směny včetně víkendů a svátků – nepřetržitý provoz

Jiná sdělení

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha – Letiště Ruzyně
Plat: 15.000,- po zapracování možnost zvýšení

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět napište název pozice.

===VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář