Volné pracovní místo  CATIA KONSTRUKTÉR| KLADENSKO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-30-201932. Mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl hledá kandidáta na pozici <b>3D CAD DESIGNER</b>.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> konstrukce přípravků</li>
<li> zpracování technické dokumentace</li>
<li> technická podpora pro oddělení technologie, výroby a nákupu</li>
<li> provádění změnového řízení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání strojního zaměření </li>
<li> Příležitost jak pro absolventa, tak pro uchazeče s krátkou pracovní zkušeností</li>
<li> Komunikativní NJ nebo AJ s velkou motivací se učit NJ</li>
<li> Znalost CAD softwares, CATIA výhodou</li>
<li> Ochota příležitostně cestovat do zahraničí</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pracovní smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> vánoční odměna a příspěvek na dovolenou</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> vzdělávací kurzy</li>
<li> balíček benefitů</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.