Volné pracovní místo  C/C++ DEVELOPER S AJ

Lokalita Zlín, Olomouc a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Rádi přivítáme do naší „ajťácké“ rodiny specialisty v oblasti vývoje SW v jazyce C++. Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých a různorodých projektech vedených interně nebo vedené přímo velkým zahraničním klientem z pohodlí zlínských kanceláří. V naší společnosti si rozšíříš své profesní dovednosti a budeš mít možnost vyrůst i na karierním žebříčku. Hlavně Tě u nás přivítá přátelský kolektiv a pohodová atmosféra!

Náplň práce:
  • vývoj SW na zakázku pro zajímavé zahraniční klienty
  • převážně vývoj logiky desktopových aplikací v prostředí OS Windows
  • analýza požadavků zákazníka
  • návrh softwarového řešení
  • implementace SW
  • tvorba technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ informatické nebo příbuzného směru
  • komerční zkušenosti s vývojem v C++
  • znalost MS Visual Studia 2010 a výše
  • očekáváme zkušenost s aplikacemi klient – server a vícevláknovými aplikacemi
  • výhodou zkušenost s jazykem SQL
  • výhodou znalost některé ze standardních knihoven pro C/C++
  • výhodou zkušenost s vývojem ve SCRUMu
  • řidičský průkaz sk. B
  • plynulá angličtina (komunikace se zahraničními klienty/kolegy)

Nabízíme

  • mzda odpovídající zkušenostem
  • pružná pracovní doba
  • podíl na zisku
  • občasný home-office
  • firemní notebook
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti (káva, čas, sladkosti,…)
  • podpora dalšího vzdělávání, získání certifikací
  • možnost vycestovat do zahraničí
  • firemní akce, teambuilding, sportovní turnaje
  • balíček dalších benefitů
  • Lokalita: Zlín; Oloumouc;

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:2029