Volné pracovní místo  Celni deklarant s AJ (od 25.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pracujete jako celní deklarant ve společnosti, ale cítíte, že potřebujete změnu? Třeba nastal správný čas! Reagujte, právě se rozšiřuje tým výrobní zahraniční společnosti!

Náplň práce:

  • Vystavování příslušných dokladů
  • Ověřování správnosti deklarovaných zásilek
  • Řešení zásilek z celého světa
  • Vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Min. 2 roky praxe jako celní deklarant ve výrobní firmě
  • AJ na velmi dobré úrovni – denní komunikace
  • Velmi dobrá znalost příslušné problematiky a zákonů
  • Zkušenosti se clem v rámci EU, ale i světa
  • Spolehlivost, pečlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení (více složek, možné navýšení i po zapracování)
  • Denní využití cizího jazyka, jazykové vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity – stravenky, příspěvky, aj.
  • Jednosměnný provoz
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj
  • Termín nástupu: dle domluvy

Jiná sdělení

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.