Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  CENOVÝ/PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 38 000–55 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti obchodu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici CENOVÝ/PRODUKTOVÝ SPECIALISTA.

NÁPLŇ PRÁCE
  • tvorba ceníků
  • analýza cen a konkurence
  • příprava cenové strategie
  • řešení kurzových přepočtů a rozdílů
  • výpočty cen a slev pro MO i VO
  • příprava kampaní pro MO i VO ve spolupráci s obchodem a marketingem
  • sledování rozpočtu, analýza ziskovosti, analýza konkurence
  • příprava pravidelných reportů
  • komunikace s odděleními v rámci společnosti

POŽADUJEME
  • SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • praxi na pozici analytika – VÝHODOU
  • praxi na pozici cenového specialisty podmínkou
  • analytické myšlení nutností
  • komunikativní AJ výhodou
  • pokročilou znalost práce v MS Excel a MS PowerPoint

NABÍZÍME
  • spolupráci se stabilní společností
  • motivující příjem + odměny
  • 13. plat
  • podporu nadřízeného, který poskytne zaučení
  • možnost kariérního růstu a vzdělávání
  • lokalitu pracoviště – Praha – východ

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás