Volné pracovní místo  Certifikační inženýr

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 9-30-241669. Pokud jste komunikativní člověk se znalostí angličtiny a technickým podvědomím, nebojte se nám ozvat, protože právě Vás hledáme!<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> Prokázání shody konstrukce výrobků a certifikační dokumentace</li>
<li> Certifikačních reportů - podobnostní reporty, analýzy, test plány</li>
<li> Poskytování podpory během potřebných certifikačních testů </li>
<li> Výběr a stanovení vhodného způsobu certifikace </li>
<li> Monitorování nového vývoje a technologií</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Bc. vzdělání v oboru strojírenství nebo praxi ve strojírenství na technické pozici </li>
<li> Znalosti konstruování a procesů engineering výhodou</li>
<li> Znalost 2/3D CAD (SolidWorks - výhodou) </li>
<li> Anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem (denní komunikace)</li>
<li> Pokročilá znalost práce na PC (MS office)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zajímavou pozici v mezinárodní společnosti</li>
<li> Silné a stabilní zázemí</li>
<li> Využití anglického jazyka</li>
<li> Systém odměn a benefitů, vzdělávací a jazykové kurzy</li>
<li> Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dojíždění</li>
</ul>
<br/>Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Vhodné pro

Absolventy.