Volné pracovní místo  Chceš vyrábět letadla? Od 100 Kč/hodina čistého. Ubytování.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 10 000–20 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personální agentura Edymax Holding a.s - stabilní a velká firma s pevným postavením na trhu. Pravidelně poptáváme především dělnické profese strojírenských oborů, kvalifikovanou a nekvalifikovanou pracovní sílu pro automobilový průmysl, potravinářství a logistiku.Za 11 let našeho působení jsme zaměstnali více než 60 000 spokojených lidí. Našim zaměstnancům poskytujeme výhodné pracovní podmínky, adekvátní finanční ohodnocení a každodenní servis.
Nabízíme volná pracovní místa s nástupem ihned v celé České republice.
VOLEJTE ZDARMA 800 600 200

Pro našeho významného klienta hledáme muže pro montáž leteckých modulů v Plzni. Místo výkonu Plzeň.

Náplň práce:
  • Ruční montáž kuchyňských modulů a odpočinkových místností do letadel
  • Provádění běžných montážních a kontrolních činností

Požadujeme

  • Střední odborné vyučení podmínkou
  • Vyučení v technickém oboru (truhlář, zámečník, strojník...) výhodou
  • Manuální zručnost a technické myšlení podmínkou
  • Zodpovědnost, pečlivost, rychlost
  • Nástup do práce po osobním pohovoru

Nabízíme

  • Základní mzda až 18500Kč/měsíc brutto
  • Příplatky za noční a víkendové směny (10%)
  • Příplatky za přesčasy (25%)
  • Výkonnostní bonus až 2800Kč
  • Dvousměnný osmihodinový provoz
  • Možnost ubytování (zaměstnanec přispívá 1800Kč)
  • Možnost týdenních záloh