Volné pracovní místo  Chceš vyrábět letadla v Plzni? Od 100 Kč/h čistého.Ubytování

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

EDYMAX Personal Management SE je společnost, která poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personálního leasingu. Využijte možnosti získat perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti EDYMAX Personal Management SE ještě dnes!!!

Pro našeho významného klienta hledáme muže pro montáž leteckých modulů v Plzni. Ubytování zajištěno.

Náplň práce:
  • Ruční montáž kuchyňských modulů a odpočinkových místností do letadel
  • Provádění běžných montážních a kontrolních činností

Požadujeme

  • Střední odborné vyučení podmínkou
  • Vyučení v technickém oboru (truhlář, zámečník, strojník...) výhodou
  • Manuální zručnost a technické myšlení podmínkou
  • Zodpovědnost, pečlivost, rychlost
  • Nástup do práce po osobním pohovoru

Nabízíme

  • Základní mzda až 18500Kč/měsíc brutto
  • Příplatky za noční a víkendové směny (10%)
  • Příplatky za přesčasy (25%)
  • Výkonnostní bonus až 2800Kč
  • Dvousměnný osmihodinový provoz
  • Ubytování zajištěno
  • Možnost týdenních záloh
  • Stravenka každý den
  • Možnost turnusů - 1 týden v měsíci volno

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo se zastavte osobně na Edymax, Jiráskovo náměstí 10, Ostrava od 8:00 - 16:00.