Volné pracovní místo  Chcete být součástí HR ? Staňte se naší novou posilou !

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Naše americká výrobní společnost hledá do svého přátelského týmu posilu v podobě HR Asistenta/Asistentky.
Baví Vás práce na recepci ovládáte anglicky jazyk a láká Vás HR? Pak se přidejte k nám!

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • praxe min. 1 - 2 roky na obdobné pozici výhodou
  • AJ výborná znalost /slovem i písmem
  • řidičský průkaz skupiny B
  • excelentní komunikační a organizační dovednosti
  • reprezentativní vystupování
  • časová flexibilita
  • silné zaměření na zákazníka

Náplň práce:
  • administrativní podpora řediteli závodu a personální manažerce
  • vyřízení příchozí a odchozí pošty a obsluha telefonní ústředny
  • supervize úklidové společnosti
  • vyřizování záležitostí týkajících se cestování zaměstnanců SSI Technologies (ubytování letenky...atd.)
  • zajištění občerstvení
  • supervize společných prostor (zasedací místnosti jídelna...atd.)
  • administrace agendy služebních vozidel
  • objednávání kancelářských potřeb a občerstvení
  • administrace docházkového systému

Vaše strukturované životopisy zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář
Těšíme se na nového kolegu/kolegyni!