Volné pracovní místo  Chcete řídit originální IT Projekty?

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–75 000 Kč / měsíc

Možná hledáme právě Tebe, projektového manažera, který k nám sedne osobnostně, technologicky s preferencí klientsky zaměřených projektů, ne korporátů.
Vyvíjíme webové i desktopové aplikace, implemetujeme řešení, vytváříme komplexní IS a mnoho dalšího.
Jaké projekty ptáš se?
U nás si můžeš vybrat, ať už jsi člověk, který rád dá práci vnitřní smysl (projekty například do oblasti zdravotnictví), či jsi blázen do aut (projekty do oblasti automotive)....nebo tě láká třeba oblast virtualizace.

Náplň práce:
  • Gró Tvé práce bude vedení našich projektů
  • Budeš mít odpovědnost za realizaci SW části projektů
  • Zadávání specifikace, držení kvality, standardů, termínů realizace
  • Podpora řešení, návrh inovací, tvorbu nabídek
  • Intenzivní práce s klienty - prezentace rešení, vyjednávání ohledně případných změn atd.

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru IT nebo relevantním, technický background velkou výhodou
  • 2 roky projektového řízení v oblasti IT
  • Technický background - pokud už sis někdy oťukal vývoj, je to velká výhoda (ne podmínka).
  • Schopnost zadávat zadání vývojářům, řešit projekt jako celek, řídit plnění harmonogramu
  • Jsi komunikátor, dokážeš věci řešit s klidem

Nabízíme

  • Preferujeme HPP, po zapracování individuální HO
  • Práce na mimořádně zajímavých projektech
  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Občerstvení na pracovišti
  • Služební notebook, mobilní telefon
  • Příležitost spolupracovat s kolektivem zkušených profesionálů

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Chcete řídit originální IT Projekty??

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vybíhalová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Chcete řídit originální IT Projekty?

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.