Volné pracovní místo  Chemik ve výrobě (od 22.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Chcete se realizovat v úspěšné výrobní společnosti, která nabízí zajímavou práci s moderní technikou ve velice přátelském prostředí, rostoucí mzdu obohacenou o bonusy a další lákavé benefity? Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • manipulace s chemickým materiálem a jeho skladování
  • provádění chemických rozborů
  • vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SOU/SŠ chemického směru
  • zkušenosti s rozborem chemických látek výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provozu, fyzická zdatnost

Nabízíme

  • zajímavá práce na HPP v moderním prostředí výrobní společnosti
  • velice přátelská atmosféra
  • možný růst mzdy dle šikovnosti + bonusy
  • příspěvky na stravování na pracovišti
  • balíček různých firemních benefitů (příspěvky, pomůcky,…)
  • lokalita: Prostějov
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.