Volné pracovní místo  Chyžná do hotela na Holandskom ostrove Ameland

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 50 000–55 000 Kč / měsíc

Voľné pracovné miesta pre chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteloch na Holandských ostrovoch Vlieland, Texel, Terschelling, Ameland.

Náplň práce:
  • upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí pri mori na Holandských ostrovoch. Prevažná väčšina hotelov sa nachádza priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Požadujeme

  • znalosť anglického jazyka na úrovni B1

Nabízíme

13,27 Eur brutto/hod + príplatok 8,33% holiday money (pracovníci 21 rokov a viac)

11,94 Eur brutto/hod + príplatok 8,33% holiday money (20 rokov)
10,62 Eur brutto/hod + príplatok 8,33% holiday money (19 rokov)

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Pokiaľ máte záujem o pracovnú pozíciu, kontaktujte nás, alebo nám zašlite životopis v anglickom jazyku s fotkou skrze odpovědní formulář