Volné pracovní místo  CHYŽNÉ/Ý DO 3*a 4* HOTELA - HOLANDSKÉ OSTROVY. ODCHOD: IHNEĎ

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
Pracovné ponuky máme v týchto odvetviach:
veľkosklady, baliarne
výroba a priemysel
poľnohospodársvto a farmy
reštaurácie a hotely
letné a sezóne práce, brigády
Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznať nové krajiny, ich kultúru alebo naučiť sa cudzí jazyk.
Všetky služby sú poskytované na základe Povolenia sprostredkovania zamestnania, vydané Ústredím Práce Sociálnych vecí a Rodiny v Bratislave.

Popis pracovní nabídky

Pre Holandského zamestnávateľa hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteli na holandskom ostrove Vlieland , Texel, Terschelling, Ameland alebo v národom parku Veluwe. Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí. Prevažná väčšina hotelov sa nachádza priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Na ostrov nie je dovolené cestovať vlastným autom. Povolenie majú iba domáci, ktorý tam majú trvalý pobyt.

Náplň práce:
  • upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

S Holandským zamestnávateľom už spolupracujeme viac ako 10 rokov. V hoteloch tým pádom pracuje veľa Slovákov.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Požadujeme

  • komunikatívna znalosť anglického jazyka (niekedy postačuje aj nemčina)
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti sú výhodou

Nabízíme

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci 18 rokov:
7,31 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

19 rokov:
8,37 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

20 rokov:
9,40 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

Pracovníci od 21 rokov a viac:
10,45 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

Mzda je vyplácaná každý týždeň na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V prípade záujmu o danú pozíciu nás kontaktujte - použijte odpovědní formulář .

Zároveň Vás chceme informovať že od 01.08.2020 – 31.08.2020 bude naša kancelária zatvorená z dôvodu čerpania dovolenky.