Volné pracovní místo  Cisco – Certifikovaný JUNIOR administrátor

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

Chceš pořádně nastartovat svou kariéru? U nás máš jedinečnou příležitost! Do špičkové softwarové společnosti hledáme kolegu, který rozšíří síťové oddělení. Jsi náš poslední dílek skládačky!

Náplň práce:
  • Primárně práce s nástroji pro troubleticketing a bug issue tracking
  • Konfigurace HW u zákazníků
  • Správa síťových prvků převážně od Cisco (také HP)
  • Spolupráce s dalšími oddíly
  • Služební cesty

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v IT/technický obor
  • Certifikace CCNA
  • Zkušenosti se správou HW (switch, router)
  • Praxe s nástroji pro bug issue tracking a trouble ticketing
  • Řidičský průkaz

Nabízíme

  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Automobil pro případ služební cesty
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci z domu dle zkušeností
  • Benefity (kafetérie)
  • Teambuildingy
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění

Jiná sdělení

Pozice je vhodná pro: specialisty ccna, ccnp, ccde, networks, networking, sítě, security, bezpečnost, cisco, tcp/ip, vlan, ids, firewall, switch, switching, router,routing, troubleticketing, trouble ticketing, bug issue tracking, bugissuetracking, check point, checkpoint, ise, f5, sniffing, phishing, spoofing, bruteforce, brute force, sql injection, des, aes, ssh, rsa, ssl, cyberark, ethernet, ddos, icmp, voip, loadbalancing, load balancing

Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách použijte odpovědní formulář

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Cisco – Certifikovaný JUNIOR administrátor?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Dvořák z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Cisco – Certifikovaný JUNIOR administrátor

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.