Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  ČÍŠNÍK / SERVÍRKA - 4*/5* HOTEL V CENTRU PRAHY

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta:

Společnost Le Hotels Group v současnosti provozuje 6 hotelů v samotném centru Prahy 1 jen několik kroků od významných historických památek i kulturních a obchodních příležitostí. Hotely mají celkovou kapacitu 1 300 pokojů a konferenční prostory pojmou až 1 400 osob. Rozměrné sály i menší jednací salonky nabízí širokou škálu využití – od korporátních školení, přes odborné semináře, až po prezentace nových modelů vozidel. V hotelových restauracích a barech je možné pořádat večírky, rauty, vernisáže, oslavy a další společenské akce.
V rámci společnosti je kladen velký důraz na využívání lokálních surovin pro přípravu veškerých pokrmů a na ekologický provoz spravovaných nemovitostí.

Náplň práce:
  • Obsluha hostů

Požadujeme

  • Příjemné vystupování
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 12-ti hodinové směny, krátký / dlouhý týden
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Firemní stravování za zvýhodněnou cenu
  • Multisport karta
  • 1x ročně hotelový bonus - 1 noc v hotelu se snídaní
  • 50% sleva na restaurační služby
  • Pracovní oděv
  • Po zkušební době noc v hotelu se snídaní pro 2 osoby
  • Po roce 25 dní dovolené
  • ZOO karta
  • Nástup možný ihned / dohodou

Platové ohodnocení: 26.000 - 30.000 Kč (dle zkušeností) + MOŽNÉ ODMĚNY ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás