Volné pracovní místo  Čísník / Servírka

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Popis pracovní nabídky

Vaším úkolem na pozici ČÍŠNÍK / SERVÍRKA bude:

Starat se o hosty restaurace tak, aby si ze své návštěvy odnesli neopakovatelný zážitek
Předvídat veškeré potřeby hostů a plnit je dříve, než budou vyřčeny
Komunikovat s hosty na úrovni odpovídající filozofii hotelu
Ochotně spolupracovat s ostatními členy týmu a navozovat přátelské prostředí na pracovišti
Řešit vypjaté situace s nadhledem, přinášet inovativní nápady a nebát se vyniknout

Požadujeme

Co bychom od Vás potřebovali:

Zkušenost na obdobné pozici a nadšení pro rozšiřování svých obzorů
Znalost angličtiny na komunikativní úrovní, další jazyky velkou výhodou
Chuť vzdělávat se a vytvářet unikátní prostředí v hotelovém oboru
Zapálení a radost z práce, kterou se můžete pochlubit svým přátelům

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:

Práci v luxusním prostředí nově otevřeného hotelu
Motivující finanční ohodnocení spolu s firemními benefity
Jazykové kurzy a možnost dalšího vzdělávání
Uznání za kvalitně odvedenou práci a možnost karierního růstu

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Zasílejte aktuální životopis spolu s motivačním dopisem.

Pomozte nám vytvořit unikátní tým a přivést k životu hotel, který bude jediným svého druhu.