Volné pracovní místo  Cloud Service Owner – revoluční Cloud přichází

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–80 000 Kč / měsíc

Jsme česká společnost, ale naše kanceláře najdete téměř po celé světě. Naše služby, tak pomáhají dodávat energii do Hollywoodských studií, stejně jako na odlehlé tropické ostrovy nebo třeba do pražské vojenské nemocnice. Taky máme vlastní cloudovou platformu, které propojují naše produkty a vytváří digitální služby s přidanou hodnotou.

V současné době hledáme cloudového experta do našeho týmu. Vaší odpovědností bude implementace projektů a podpora cloudové infrastruktury, systémy řízení pro obchodování, výrobu a prodej energie, včetně dodávek digitálních řešení pro zákazníky z průmyslového, obchodního a energetického sektoru. Společně s naším IT oddělením budete spravovat základní cloudové služby pro naše klienty a zajišťovat provozní činnosti jejich testování.

Náplň práce:
  • Zajistit, aby služby fungovaly v rámci běžných úrovní výkonu. Pro případy závažných havárií mít plán obnovy služeb předvídatelným způsobem.
  • Spolupráce s obchodními a marketingovými týmy na produktu a nových příležitostí na trhu a na neustálém zlepšování nabídky služeb.
  • Dodržení termínu a zajištění dohodnutých parametrů v rámci služby a produktů. Vyhodnocení spokojenost uživatelů. Podílet se na revizích služeb. Odpovídat za neustálé zlepšování služeb s cílem zlepšit jejich hodnotu, kvalitu a náklady.
  • Řízení nákladů - zajistit, aby byl plánován rozpočet služby a aby náklady byly v rámci plánovaného rozpočtu.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru výpočetní technika nebo v podobném.
  • Zkušenosti s Cloudovými službami (AWS, Azure, GCP).
  • Znalost s Business Analysis a Service Management.
  • Zkušenosti s vývojem softwaru výhodou.

Nabízíme

  • Atraktivní platové podmínky. Na konci roku 13. mzda a prémie.
  • Naše projektové týmy mají velkou volnost a svobodu. Věříme v jejich zodpovědný přístup.
  • Příležitost být u něčeho od začátku a mít podporu stabilního týmu.
  • 20 dní dovolené + až 5 dní osobního volna navíc.
  • Samozřejmostí je notebook a mobilní telefon s neomezeným tarifem.
  • Flexibilní pracovní doba s možností častého HO.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Cloud Service Owner – revoluční Cloud přichází?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Cloud Service Owner – revoluční Cloud přichází

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.