Volné pracovní místo  CNC obráběč - soustruh horizontální

Firma emeco s.r.o.
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Pro specifickou výrobu převodovek a pohonů, hledáme CNC soustružníka.
Nástup do kmene firmy.

Náplň práce:
  • obsluha CNC - horizontální soustruh
  • nastavování a sřizování CNC + znalost programování (alespoň částečná)

Požadujeme

  • již praxe na CNC stroji --- Horizontální CNC soustruh --- Mazak INTEGREX e-420HS II
  • umět číst ve výkresové dokumentaci

Oceníme také (ale není podmínkou):
  • vazačský a jeřábnický průkaz
  • zkušenost práce na "Mazak-u"

Nabízíme

Zajímavé nadstandartní platové hodnocení (dle Vašich zkušeností)
Bonusy za nadvýkony + mimořádné odměny
Příplatky, pokud se rozhodnete pro přesčas
Hodnotíme i další věci navíc, jako je: úspora normohodin i více strojová obsluha
Profesní růst
7,5h pracovních / 5 dní v týdnu
Příspěvek na stravování (kantýna s výdejem teplého jídla)
Penzijní připojištění
25 dní dovolené
Výborné svozové spojení