Volné pracovní místo  CNC programátor/seřizovač - i bez praxe!

Lokalita Jihlava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–37 000 Kč / měsíc

Jste manuálně zručný a motivuje Vás, když je Vaše práce za Vámi opravdu vidět?
Do našeho fajn menšího kolektivu hledáme kolegu mechanika-seřizovače CNC, který zajistí hladký chod naší strojírenské výroby! Pokud si jste vědom výhod, které mají tzv. dvanáctky (více volna na Vaše koníčky, do práce jdete jen 15x do měsíce, ...) a máte blízko ke strojírenství, pak hledáme právě Vás - neváhejte a ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • obsluha CNC strojů a jejich seřízení
  • provádění údržby a seřizování strojů
  • průběžná kontrola a evidence kvality výrobků
  • úzká spolupráce s kolegy z výroby

Požadujeme

  • min. výuční list - vzdělání v oboru velkou výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou - vhodné i pro absolventy
  • orientace v oblasti strojírenství, znalost čtení technických výkresů
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • co neumíte, naučíme - důležitá je pro nás chuť do práce!
  • dobrá dostupnost MHD
  • nástup možný IHNED
  • nadstandardní počet dnů dovolené
  • příspěvky na kulturu a sport
  • Multisport karta
  • příspěvky na stravování
  • vzdělávací kurzy zdarma
  • lokalita: Jihlava

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro seřizovač, CNC programátor, CNC operátor, seřizovač vstřikolisů, pracovník ve strojírenství, práce strojírenství Jihlava, práce Jihlava, nabídky práce Jihlava, ...

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!