Volné pracovní místo  CNC SOUSTRUŽNÍK, ref.č. 244

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti vývoje, výroby a prodeje produktů pro nedestruktivní testování materiálů, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

CNC soustružník

Požadavky:
  • praxe na podobné pozici podmínkou
  • alespoň základní znalost řídícího systém Heidenhain
  • porozumění procesům obrábění
  • ochota věnovat se práci nad rámec pracovní doby a povinností
  • ochota občas vycestovat do regionu Kladno

Pracovní náplň:
  • obsluha a zároveň programování obráběcího stroje dle výkresové dokumentace
  • kontrola kvality a odpovědnost za kvalitu výrobků
  • vytváření zkušebních vzorků a dolaďování stoje nastavení pro sériové vyrábění
  • měřící procesy, používání posuvky, mikrometru, hloubkoměru
  • aplikace měření do programování stroje
  • vhodné užívání a práce s materiály

Společnost nabízí:
  • velmi intenzivní školení s cílem prohloubit vědomosti a dovednosti v oblasti CNC programování
  • pracovní doba po - pá 6:00 - 14:30
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práce na HPP

Pracoviště: Praha, občasné přesuny na Kladno
Nástup: dohodou/ihned

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.