Volné pracovní místo  CNC Soustružník/Zlín

Lokalita Zlín a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Soustružníka CNC.

Náplň práce:
  • obrábění kovů
  • seřizování a obsluha obráběcích strojů
  • práce dle technické dokumentace
  • plnění stanovených výrobních plánů
  • příprava seřizování nástrojů

Požadujeme

  • min. SOU technického směru
  • praxe na stejné nebo obdobné pozici - výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost programu FANUC - výhodou
  • spolehlivost, pečlivost a pracovitost

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti, příjemném prostředí .
  • motivující platové ohodnocení a odměny dle výkonu
  • možnost karierního růstu
  • kvalitní systém zaškolení
  • pestrou škálu standardních i netradičních zaměstnaneckých benefitů jako je např. sickdays, firemní stravování aj.

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Zlín