Volné pracovní místo  CNC SOUSTRUŽNÍK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti strojírenství, hledáme schopné kandidáty na pozici CNC soustružníka.

Náplň práce
  • výroba součástek na počítačově řízeném obráběcím stroji
  • nastavování obráběcího centra
  • dohlížení na výrobní proces
  • zajišťování a kontrola kvality součástek
  • údržba a obsluha obráběcího centra

Požadujeme

  • ukončené odborné vzdělání v oblasti kovoobrábění
  • zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů, delší praxe vítána
  • zodpovědnost a svědomitost
  • schopnost učit se a podávat nadprůměrné pracovní výsledky

Nabízíme

  • pracovní místo ve firmě s budoucností
  • ohodnocení odpovídající výkonu
  • jisté a perspektivní zaměstnání
  • možnost profesního rozvoje

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".