Volné pracovní místo  C#/.NET VÝVOJÁŘ/PROGRAMÁTOR - HOME OFFICE

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

V jazyce C#/.NET jsi už programoval nejeden vychytaný program? Mluvíš anglicky a nebojíš se komunikovat v rámci mezinárodního teamu? <br/>
<br/>... a chceš konečne pracovat ve společnosti, která ti dá to po čem tvé IT srdce touží? Pokud ano, tak se nám ozvi, máme pro tebe vysněnou práci na pozici C#/.NET VÝVOJÁŘ/PROGRAMÁTOR.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> programování v jazyce C#/.NET</li>
<li> odpovědnost za vývoj a správu software</li>
<li> údržba softwarových modulů</li>
<li> zákaznická podpora</li>
<li> spolupráce se zahraničním týmem vývojářů</li>
<li> prezentace zákazníkovi</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v IT oblasti,</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni </li>
<li> zkušenosti s programováním v jazyce C#/.NET (praxe, vlastní projekty, předchozí pozice)</li>
<li> praktická znalost v SQL a relačních databází</li>
<li> schopnost pohotově řešit problémy</li>
<li> zájem o nové technologie a IT oblast</li>
</ul>
<br/>Hledáme i IT absolventy - nutná je však školní nebo mimoškolní praxe v programovacím jazyce C#/.NET či vlastní projekty.

Nabízíme

<ul>
<li> notebook budeš mít k dispozici</li>
<li> pracuj klidně z domu - u nás se do práce nechodí (4 z 5 dní HOME OFFICE)</li>
<li> proplacení pracovních výjezdů do zahraničí</li>
<li> možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny - pracuje v mezinárodním týmu</li>
<li> práce pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, nápoje)</li>
<li> pokud budeš chtít, nemusí být tato pozice pro tebe konečnou - podporujeme talenty</li>
</ul>
<br/>a mnohem více...

Vhodné pro

Absolventy.