Volné pracovní místo  Computational Fluid Dynamics Engineer | Remote

Lokalita Olomouc a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–90 000 Kč / měsíc

Víte, co to znamená CFD a FEM? Jsou simulace Vaším denním chlebem? Pak jste náš člověk! Jsme malý tým odborníků na slovo vzatých a hledáme posily. Vyvíjíme software pro matematické modelování procesu výroby, který našim klientům umožňuje nejen dosahovat vyšší kvality výrobků, ale také snižovat spotřebu paliva a emise, a tak chránit naši Planetu i pro budoucí generace.
Zní to pro Vás zajímavě?

Náplň práce:
  • Každodenní práce s CFD
  • Úpravy a doplňování rovnic, tak aby co nejpřesněji reprezentovaly proces výroby
  • Simulace, výpočty a řešení komplexních problémů
  • Prostor zapojit se do 3D vizualizace zobrazení výsledků simulace

Požadujeme

  • Máte prokazatelné zkušenosti s CFD (Ansys Fluent, OpenFOAM, StarCCM+)
  • Alespoň základy programování v C++ a Python
  • Zvládnete se domluvit anglicky
  • Výhodou bude VŠ v oboru fyzika, matematika anebo chemie

Nabízíme

  • Možnost remote spolupráce (samozřejmě Vás ale rádi uvidíme i osobně)
  • Parádní kanceláře s relaxační místností a neomezenou zásobou nápojů
  • Podporu v rozvoji – jazykové kurzy, odborné vzdělávání i mezinárodní konference
  • Dostanete od nás týden dovolené navíc a sick days k tomu
  • Počítat můžete i se služebním notebookem i telefonem
  • Pokud to pro Vás zní zajímavě, určitě nám dejte vědět!

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro virtual reality, vr, cad, opencascade, mathematics, statistics, statistika, simulation, simulace, visualisation, finite volume method, fvm, finite element method, fem, finite-difference methods, fdm, absolvent, junior, medior, senior. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!