Volné pracovní místo  CONSTRUCTION PROJECT MANAGER

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání

O firmě

KB Recruitment Services je personálně poradenskou společností poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým tvoří zkušení konzultanti s mnohaletou praxí v oboru poskytující služby v oblasti náboru pracovníků na vyšší, střední a nižší administrativní pozice, řízení lidských zdrojů, marketingu, psychodiagnostických vyšetření, poradenství IT, outplacement.

Největší zahraniční řetězec restaurací rychlého občerstvení hledá vhodného kandidáta na pozici " Construction Project Manager ".

Požadavky: VŠ - se zaměřením na stavebnictví, strojírenství, architekturu; alespoň 5 let praxe; event, SŠ s obdobnou specifikací, minimálně 7 let praxe. Plynulá angličtina. Znalost práce s PC. Smysl pro koordinaci, řízení projektů a dotahování činností do závěrečné fáze.Vysoká výkonnost, "drive", aktivní a pozitivní přístup k práci.

Náplň práce: koordinace a řízení následných projektů: nové restaurace a remodeling starých. Podílení se na přípravě projektů, tržní ohodnocení. Koordinace projekční práce s požadavky provozního oddělení nebo provozovatele. Provádění výběrových řízení dodavatelů jednotlivých služeb, dodávek a materiálů. Dohled nad veškerými inženýrskými, stavebními, legislativními a administrativními funkcemi. Provádění kontrol staveniště při výstavbě, rekonstrukcích a údržbě restaurací pro daný projekt.dle firemních standardů, postupů a procesů. Zajišťování maximální efektivity kontroly nákladů a kvality staveb v určeném čase. Udržování pracovních vztahů. Jednání s externími subdodavateli a konzultanty. Dodržování kvalitativních ukazatelů staveb (konstrukční náklady, termíny, podmínky smluv, rozpočty, rozvržení stavby, konečný stav). Monitorování procesů smluvních partnerů, právníků, konzultantů, vládních úřadů. Spolupráce s realitními odděleními k zajišťování všech potřebných dohod, nízkých nákladů, hodnoty budov, lokalit a konstrukčních nákladů. Propojování cílů a plánů s divizními, oblastními a podnikovými strategiemi. Reporting, statistická činnost, archivace.

Nástup: 1.10.2007
Platové ohodnocení: 45 000 Kč dle zkušeností a praxe, event.dohodou
Služební auto, mobil, notebook.
Benefity: roční bonus, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na sport nebo rehabilitaci.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".