Volné pracovní místo CONTROLLER JUNIOR (od 20.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Máte ekonomické vzdělání či alespoň krátkou praxi ve finančním sektoru v rámci mezinárodní společnosti nebo bankovnictví? Domluvíte se anglicky i německy? Hledáte stabilní zaměstnání v Plzeňském kraji?

Pokud ano, čekáme na Váš životopis!!!

Významná výrobní spoelčnost hledá nové kolegy do finančního oddělení!

CONTROLLER JUNIOR* sledování a vyhodnocování nákladů

  • reporting vedení společnosti
  • tvorba podrobné analýzy
  • zpracování statistik
  • spravování pohledávek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – ideálně ekonomického zaměření
  • AJ i NJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s MS Office (Excel)
  • dobré analytické myšlení, samostatnost

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí
  • finanční bonusy, prémie, 13. plat
  • jazykové kurzy a jiná školení
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • příspěvek na stravování

Místo výkonu práce: Plzeň

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Interní plánovač zakázek
Komunikace s plánovači a zákaznickým servisem v ČR a Rakousku Včasné zpracování zakázek a jejich plánování Sledování toku zakázky výrobou Komunikace s vedoucím směny a dalšími pracovníky provozu
ADECCO spol.s r.o. Plzeň Plný úvazek
dnes
Back office administrator
- vítání a registrace hostů, zajištění cateringu a péče po celou dobu návštěvy - přebírání pošty a její třídění, přebírání telefonických hovorů, - administrace dočasně přidělených zaměstnanců (brigádníků) a správa jejich docházky, ...
dnes
Administrativní pracovník
Náplň práce: vyřizování objednávek,objednávání zboží u dodavatelů, komunikace se zákazníkem, fakturace. Požadujeme: práce na PC(e-mail, Excel, Word),čistý trestní rejstřík. Pracovní doba Po-Pá
Denis Čišič Slovanská 172/26, Plzeň Plný úvazek
týden
operátor/ka call centra
Přijmeme na HPP referenta do objednávkové kanceláře na provozovnu Hradišťský Újezd. Náplň práce: péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových kontaktů. Požadujeme: komunikativnost, příjemné vystupování, práce na PC. Nabízíme: pr ...
Maso Brejcha s.r.o. 20, Blovice Plný úvazek
týden
administrativní pracovník/nice - Oddělení Operations
Osobní ohodnocení 1500 Kč k základní mzdě, po zkušební době navýšení dle výkonu až 3000 Kč. Vhodné také pro absolventa/ku, komunikativní znalost AJ (převážně e-mailová komunikace), nutná pokročilá znalost EXCELU (funkce, filtry), ...
Maurice Ward Logistics, s.r.o. Dobřanská 665, Štěnovice Plný úvazek
týden
administrativní pracovník/nice - nákup dobytka
pracovní náplň: fakturace za veškerý nakoupený dobytek, vedení skladu dobytka, vedení expedice odpadu, evidence pracovního oblečení a další administrativní práce
týden