Volné pracovní místo  Controller výrobní společnosti TOP NABÍDKA !

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta hledáme SAMOSTATNÉHO ČLOVKA S PRAXÍ NA POZICI controller.

Pracovní náplň:
  • zpracování měsíčních čtvrtletních a ročních závěrek
  • zpracování analýz a statistik
  • sestavování rozpočtu plánovací procesy
  • provádění vnitropodnikového účetnictví nákladů a výkonů
  • zadávání příkazů v internetovém bankovnictví stahování výpisů Internet Banking
  • Controlling
  • měsíční report do Německa denní komunikace s kolegy v Německu
  • kontrola nákladů: porovnání - plán x skutečnost
  • daňová problematika statististika
  • spolupráce a komunikace s vedením společnosti a ostatními útvary společnosti
  • vedení pracovního týmu (3 zaměstnanci)

Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • pokročilá komunikativní znalost německého jazyka popř. anglického jazyka
  • znalost podvojného účetnictví účetních standardů daňových zákonů
  • velmi dobrou znalost MS Office (Word Excel)
  • komunikační dovednosti
  • samostatnost přesnost spolehlivost
  • schopnost rychlého zapracování flexibilitu
  • vítána znalost systému SAP
  • vítána praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti

Nabízíme:
  • zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti s celosvětovou působností
  • mzdové ohodnocení dle dohody
  • výkonnostní odměny
  • odbornou a rozmanitou práci v atraktivním oboru
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele
  • pružná pracovní doba
  • mobilní telefon A DALŠÍ BENEFITY