Volné pracovní místo  Cost Manager - UK, Slovensko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-40-233665. Máte zkušenosti s přípravnou fází stavebních projektů? Vyznáte se ve vytváření rozpočtů a ovládáte anglický jazyk?<br/>
<br/>Mezinárodní poradenská stavební společnost hledá posilu do svého týmu na pozici <br/>
<br/>COST MANAGER.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> komunikace se subdodavateli</li>
<li> tendry na subdodavatele</li>
<li> tvorba rozpočtů na výstavbu velké průmyslové haly</li>
<li> zpracování nabídek</li>
<li> asistence projektovému manažerovi</li>
<li> kontrola dodržování harmonogramu</li>
</ul>
<br/>Prvních 6 měsíců práce na přípravě projektu ve Velké Británii a následně realizace projektu v Nitře na Slovensku.

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického zaměření</li>
<li> praxi alespoň 2 roky na pozici Cost Manager</li>
<li> předchozí zkušenost na větším stavebním projektu </li>
<li> znalost tvorby rozpočtů</li>
<li> vyjednávací schopnosti</li>
<li> výborná znalost anglického jazyka (veškerá práce v angličtině)</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí jedinečnou příležitost pracovat 2 roky na prestižním projektu 2 a poté možnost práce na dalších projektech v ČR nebo SR.