Volné pracovní místo  CRM SYSTEM MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-14-210579. Máte zkušenost se CRM systémy a vedením menšího týmu lidí? Zajímá Vás práce ve farmacii? <br/>
<br/>Momentálně hledáme vhodného kandidáta na pozici CRM SYSTEM MANAGER!<br/>
<br/>A co bude Vaše náplň práce?<ul>
<li> rozvoj CRM systému</li>
<li> spolupráce s marketingovým, obchodním a IT oddělení</li>
<li> vedením CRM specialistů</li>
<li> spolupráce s externími dodavateli</li>
<li> zajištění správného chodu systému</li>
<li> spolupráce na projektech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> Pokročilá angličtina pro denní komunikaci</li>
<li> předchozí zkušenost s CRM systémy</li>
<li> zkušenost s vedením lidí </li>
<li> schopnost stanovit si priority</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 3 dny sick day</li>
<li> plně hrazené stravenky</li>
<li> pravidelné roční bonusy</li>
<li> systém cafeterie 10000 bodů na rok</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění</li>
</ul>