Volné pracovní místo  Customer Service Representative - Medical

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro inovativní mezinárodní společnost, výhradního distributora speciálních zdravotních pomůcek, hledáme vhodné kandidát/ky na pozici „Customer Service Representative - Medical“, region: Praha.

Náplň práce:
  • sestavování dlouhodobého marketingového plánu spolu s manažerem marketingu a kolegy z CRM
  • zodpovědnost za vývoj a hodnocení projektů
  • obnovování databáze klientů
  • obsluha hot-linky
  • zodpovědnost za odsouhlasený rozpočet a marketingový monitoring
  • příprava analýz uživatelů a databáze klientů
  • pravidelný kontakt s uživateli
  • reporty marketingovému manažerovi
  • úzká spolupráce s manažerem prodeje a jeho týmem

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ vzdělání (zdravotnického směru)
  • min. 2 – 3 roky praxe na obdobné pozici ve zdravotnictví (sales representative, asistent/ka marketingu)
  • schopnost rozpoznat potřeby zákazníka
  • umění naslouchat a přesvědčit, vysoký stupeň empatie, důraz na konečného uživatele
  • výborné vyjadřovací, prezentační a organizační schopnosti, týmový hráč, otevřenost novým výzvám, optimistická osobnost, odolnost vůči stresu
  • pokročilá znalost AJ
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • atmosféra rodinné firmy
  • bonusy
  • osobní přístup
  • profesní růst
  • školení
  • mobilní telefon a notebook
  • týden dovolené navíc
  • stravné

Nástupní plat: cca. 30 – 35 tis. Kč

Nástup: ihned (dohodou)

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v odpovědi na tento inzerát.